Українська  English  
facebook   Нашi фото   picasa

Місто сонця

Театр, що подорожує дитячими будинками

Шановні актори театру «Місто сонця»!

30 грудня 2008 року МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» влаштував Благодійну новорічну акцію «Молоде мистецтво проти СНІДу» спрямовану на підтримку ВІЛ-позитивних дітей, які є пацієнтами Центру «Клініка для лікування дітей, хворих на ВІЛ-інфекцію/ СНІД». 

Мета акції - покращити якість перебування маленьких пацієнтів у Центрі, а також їх психоемоційний стан, за допомогою подарунків і сюрпризів від Діда Мороза та Снігуроньки, арт-терапевтичних зайнять з професійними майстрами та спілкуванню з казковими персонажами. Адже протягом, як мінімум, 28 днів перебування на стаціонарному лікуванні маленькі пацієнти занурюються в малоприємні і суворі лікарняні будні, а двадцять відсотків дітей перебувають у центрі без батьків. На дитячому святі побувало близько двадцяти дітей, яких торкнулася епідемія.

Понад сімдесяти приватних благодійників та восьми бізнес-організацій взяли участь у формуванні подарункових наборів та влаштуванні справжнього Новорічного свята для дітей. Загалом під час акції було зібрано близько 12 тис. грн. благодійних пожертв, які були витрачені на речі першої необхідності для дітей, а також дитячий одяг та білизна, іграшки та книжки, диски з розвиваючими фільмами для дітей, засоби гігієни, фарби, фломастери, олівці та інше приладдя для дитячої творчості, ялинкові прикраси для Новорічної ялинки.

Дозвольте висловити Вам найщирішу подяку від імені Міжнародного благодійного фонду «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні».

Ваша активна участь та спонсорська допомога в організації благодійної акції Новорічне «Молоде мистецтво проти СНІДу» - 2008 забезпечила її успішне проведення і є, безумовно, вагомим внеском у справу протидії епідемії ВІЛ/СНІДу в Україні. Ми щиро вдячні Вам за плідну співпрацю і Ваш особистий вклад в успіх нашої благодійної ініціативи.  Ми маємо надію, що наша плідна співпраця триватиме і надалі, створюючи вагомий внесок у цю добру справу.

 

 

Грудень 2017 Січень 2018 Лютий 2018
По Ві Се Че П' Су Не
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31