Українська  English  
facebook   Нашi фото   picasa

Місто сонця

Театр, що подорожує дитячими будинками

Протягом десяти днів волонтери фонду Святослава Вакарчука «Люди Майбутнього» зібрали близько двох тисяч книг і вже скоро потішать новою літературою вихованців дитячих будинків.

Поруч з безмежними способами світопізнання, книга й досі залишається найпопулярнішим і водночас традиційним джерелом отримання знань, творчої енергії, сили та любові до життя. Книга – це могутній початок, тому вона особливо потрібна маленьким відкривачам, аби пізнавати дива нашого світу. Саме тому волонтери фонду «Люди Майбутнього» в рамках «3D-Проекту: Dумай! Dій! Dопомагай!» зініціювали проведення акції «Книга за посмішку», завданням якої є збір книжок для поповнення бібліотек дитячих будинків. Адже саме ці вихованці потребують особливої підтримки, уваги та піклування.

Акцію приурочено до 9 листопада – Дня української писемності та мови.

Оскільки мова є основою цілісної нації та духовною запорукою її майбутнього, організатори збирають україномовні книжки: шедеври рідної та світової літератури, сучасні твори, навчальну літературу тощо.

«Ініціатива волонтерів провести акцію «Книга за посмішку» є свідченням того, що одне із завдань 3D-Проекту – формування активної та дієвої спільноти 3D-волонтерів – виконується успішно. Успіх акції, у першу чергу, - це заслуга наших регіональних кураторів та активних волонтерів. Ми вдячні усім, хто долучився до цієї ініціативи», – зазначає Голова Правління Фонду Юрій Герасименко.

Зібрані книги волонтери відвезуть у дитбудинки та подарують дітям, для яких незабаром стануть інтелектуальними тьюторами, наставниками та помічниками.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Грудень 2017 Січень 2018 Лютий 2018
По Ві Се Че П' Су Не
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31