Українська  English  
facebook   Нашi фото   picasa

Місто сонця

Театр, що подорожує дитячими будинками

27 жовтня стартувала акція «Благодійна листівка» Всеукраїнського благодійного фонду «Дитячий світ»?. Акція проходить вже четвертий рік поспіль. Під час акції кожен бажаючий має змогу привітати з новорічними та різдвяними святами своїх партнерів, друзів та колег яскравими кольоровими листівками, зробленими на основі малюнків дітей, яким допомогли лікарі

За повідомленням Асоціації Благодійників України, кожен, хто замовить листівку, робить добру справу, оскільки кошти, зібрані від їх розповсюдження, будуть направлені на допомогу дитячим лікарням у рамках програми зі зниження дитячої смертності в Україні «Здорові діти у щасливій країні», яку проводить благодійний фонд «Дитячий світ». Завдяки проведенню акції у попередні роки було зібрано понад 60 тис. грн., які було використано на придбання медичного обладнання для п’яти дитячих лікарень. За словами Президента ВБФ «Дитячий світ» Сергія Летенка, метою вітальних листівок є приносити у кожну оселю радість і свято. А що може бути більшою радістю, як допомогти хворій дитині і врятувати їй життя? Отже, кожна благодійна листівка водночас приносить радість і допомагає зробити добру справу. Учасники акції несуть своїм друзям і колегам добро, демонструючи себе із якнайкращої сторони.

Благодійний фонд «Дитячий світ» запрошує взяти участь в акції всіх небайдужих людей, розповісти про неї друзям і партнерам та разом допомогти хворим дітям. Більш детальну інформацію про хід акції, а також про суму зібраних коштів і про придбане обладнання можна дізнатися з сайту фонду «Дитячий світ».

Організатори акції повідомили порталу «Культура», що на зібрані кошти вони закуповують першочергово необхідну медичну апаратуру для відділень дитячої реанімації, за останні роки у рамках програми було передано комплекти медичного обладнання 13 обласним дитячим лікарням. Наразі з проханням придбати медичну апаратуру для відділень дитячої реанімації до ВБФ «Дитячий світ» звернулися головні лікарі 25 обласних дитячих лікарень.

Джерело:  Асоціація благодійників України

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Грудень 2017 Січень 2018 Лютий 2018
По Ві Се Че П' Су Не
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31