Українська  English  
facebook   Нашi фото   picasa

Місто сонця

Театр, що подорожує дитячими будинками

 

ЩО ЦЕ?

Це - спроба приватної ініціативи, не прив"язана до жодного благодійного фонду чи громадської організації. Ми не збираємо коштів. Ми "збираємо увагу" для діток, яким пощастило менше, ніж нам. 


ЧОМУ ЧАШКИ?
Чашка, горнятко - це те, що є у кожного з нас. Це те, що зігріває нас і дає відчуття затишку і, можливо, дому. Це не тільки ємність для напоїв, а ще й теплий чай, увага, гості, друзі, бесіда. Символ затишку.

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?
Якщо Ви маєте вдома/в офісі справді зайву, але гарну чашку - ми пропонуємо Вам передати її до нашого імпровізованого "складу").
Далі ми - разом із Вашою допомогою і Вашими порадами - оберемо дитячий будинок за межами Києва, дітям якого такі подарунки справді потрібні.

КУДИ І ЯК ПЕРЕДАВАТИ ЧАШКИ?
1. Центральний будинок художника
Адреса - вул. Артема 1/5 (це практично на Львівській площі). Виставкові зали на 3 поверсі. Звернутись до адміністратора. В разі питань пишіть Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду  або пишіть у фейсбуку до Olena Dub чи Светлана Сом.
https://www.facebook.com/CentralnijBudinokHudoznika
2. Кафе ЧАШКА Розташоване на Бесарабці - поруч із входом в Пінчук-Арт-центр (між магазином феррарі та рестораном Сушія)https://www.facebook.com/ChashkaKiev
3. Кафе ВАРЕНЬЕ. Адреса: вул. Комінтерна, 22, найближче метро - Вокзальна. https://www.facebook.com/cafevarenie
4. Якщо жодна з адрес не підходить - пишіть нам у приватні меседжі, будемо домовлятись про зустрічі!
5. на Печерську вул. Старонаводницька, 8, лишати у вахтера з поміткою "пом. 29, для Олени Дуб" https://www.facebook.com/dub.olena

ДЛЯ ЯКИХ КОНКРЕТНО ДИТБУДИНКІВ МИ ЗБИРАЄМО ЧАШКИ?
Ми розуміємо, що не можна охопити всіх. Тому для першого "дарування" хочемо обрати один дитячий будинок за межами Києва.

СКІЛЬКИ ЧАСУ ТРИВАТИМЕ ЗБІР ГОРНЯТ? 
До 30 листопада 2012 року.
НАШ ПЕРШИЙ "ДЕДЛАЙН", коли ми дуже хотіли би вже відвезти горнята діткам, - 19 грудня

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Грудень 2017 Січень 2018 Лютий 2018
По Ві Се Че П' Су Не
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31