Українська  English  
facebook   Нашi фото   picasa

Місто сонця

Театр, що подорожує дитячими будинками

Щороку 5-го грудня світова спільнота святкує Міжнародний день волонтерів (МДВ), і кожного разу це відбувається в різні способи.

Але ціль завжди одна – відзначити роботу волонтерів і підвищити поінформованість широкого загалу про вагомий внесок, який добровольці роблять в суспільстві.

В Україні святкування МДВ відбуватиметься в суботу і неділю 5-6 грудня 2009 року. Протягом цих вихідних будуть відбуватись волонтерські заходи по всій країні.

Інформація про акції, які започаткують громадські організації, молодіжні центри і НУО, будуть оголошені в Інтернеті (зокрема на ГУРТі) із запрошенням взяти участь в тій чи іншій акції. Всі бажаючи зможуть підписатися на опубліковані заходи по всій країні. 

Ми закликаємо волонтерські організації приєднатись до «Волонтерських вихідних», для чого Вам лише буде потрібно запланувати волонтерську акцію 5-6 грудня 2009 року і повідомити нас про неї.

Надішліть детальний опис вашого заходу до 18 листопада 2009 року на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду . У вашому листі, будь ласка, зазначте наступне:

 •                Назву акції

•                 Місце, дату і час, коли вона відбуватиметься

•                 Галузь впливу (екологічна, робота з біженцями, дітьми тощо)

•                 Невеликий опис діяльності (максимум – 1 сторінка)

•                 Необхідну кількість волонтерів

•                 Контактна інформація людини або організації, що відповідає за акцію

5-6 грудня 2009 року в Києві запланований волонтерський баркемп, на який будуть запрошені представники громадських організацій і волонтери. Зацікавлені волонтерські організації зможуть презентувати свою діяльність, поділитись досвідом з іншими та залучити нових волонтерів.

Враховуючи глобальну тематику МДВ «Волонтерство заради нашої Планети», ми заохочуємо організації розробити екологічні заходи (прибирання, інформаційна кампанія, посадка дерев, якщо дозволяє клімат).

Тим не менш, оскільки волонтерство може проявлятися по-різному і волонтерські організації можуть мати інші сфери діяльності, ми будемо раді будь-якій вашій ініціативі.

Ініціатори: UN Volunteers, Центр волонтеріату «Добра воля», Пласт - Національна скаутська організація України, AIESEC, Альтернатива-В

Інформаційні партнери: UNISTUDY, ГУРТ.

http://gurt.org.ua/

____________________

 В рамках Міжнародного дня волонтера відбудеться прем’єрний показ фільму «Ера дурнів»

«Ера дурнів» (Великобританія, 2008) - амбіційна стрічка, яка вдало поєднує драму, документалістику і анімацію.Події в стрічці відбуваються в далекому 2055 році, коли людський світ вже більше не існує. Архівіст, використовуючи «архівні матеріали» показує глядачам, що сталося після 2008 року. «Чому ми не зупинили кліматичні зміни, коли у нас була можливість?» -  дивується він.

 Фільм буде показано оригінальною мовою з українськими субтитрами. Вхід вільний.

5 грудня, 19.00 
Синя зала Будинку кіно 
вул. Саксаганського, 6
Тел./факс: 287-52-80

____________________

Ми також приєднуємось  до цієї акції !!!

Назва акціі

Виступ Київського благодійного театру «Місто сонця» з виставою «Морська братія» для дітей з функціональними обмеженнями.

По закінченню вистави - спілкування з дітьми; арт-майстерня (малювання, виготовлення стінгазети). 

Місце, дата і час проведення акції

м. Київ, вул. М. Кривоноса, 21

Мережа спеціалізованих соціальних служб «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями» (Солом’янський районний Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді).

5 грудня 2009 р., 11.00

Галузь впливу

Робота з дітьми.

Необхідна кількість волонтерів

До 5 волонтерів.

Для участі разом з дітьми в конкурсах та завданнях під час вистави

Для спілкування з дітьми після вистави, допомога дітям в роботі над малюнками-враженнями, допомога у виготовленні стінгазети.


Грудень 2017 Січень 2018 Лютий 2018
По Ві Се Че П' Су Не
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31